A mesteredző megkezdte a munkát

A Szabolcsi Sólymok Debrecenben készülnek Kercsó Árpáddal.

Augusztus 23-án nagy bejelentést tett a Szabolcsi Jégsport Egyesület. Mint ismert, a továbbiakban Kercsó Árpád utánpótlásedzői feladatokat lát el az egyesületnél, valamint a szakmai munkát irányítja. A szakember megannyi elismerése és sikere mellett talán a legnagyobb érdeme a hazai jégkorongsportban, hogy a 2008-ban a világelitbe jutott, Ladányi Balázs fémjelezte felnőttválogatott gerincének nevelőedzője volt.

A rutinos mesteredző meg is kezdte a munkát a Sólymokkal. Az év ezen szakaszában a nyíregyházi jégpálya nem üzemel, így egyelőre csak Debrecenben tud tréninget tartani az egyesület.

A gyerekek ötnapos, nem bentlakásos edzőtáborban vesznek részt, ami során jeges és száraz edzéseket tartanak nekik az edzők.

KM, www.szon.hu

Fotó: Kiss Annamarie