Tájékoztatás

Felhívjuk Tisztelt Látogatóink, Sportolóink figyelmét, hogy a Társaságunk által üzemeltetett sportlétesítmények, azaz a Continental Aréna és a Nyíregyházi Városi Jégpálya területére kizárólag szájat és orrot eltakaró maszk, sál vagy kendő használatával, testhőmérséklet mérését követően lehet belépni!

Amennyiben 37,3 Celsius fok vagy azt meghaladó érték születik a mérés alkalmával, úgy az a látogató,sportoló az intézményeink területére nem léphet be.

Kiemelten fontos – ahol lehetséges – a 1,5 méteres védőtávolság betartása illetve a fokozott figyelem a kézfertőtlenítésre.

Felhívjuk vendégeink,látogatóink, sportolóink figyelmét arra is, hogy aki nem érzi jól magát, vagy akárcsak enyhe, vírusos megbetegedésre utaló tüneteket észlel magán, kérjük, ne látogassa a létesítményeinket.

Együttműködésüket ezúton is köszönjük! Vigyázzunk egymásra!